Lost Ark opóźnione do 2022 roku. Ujawniono datę testów beta

Byle do listopada.

  • Premiera Lost Ark dopiero w przyszłym roku
  • Beta rozpocznie się 4 listopada

Przedstawiciele Amazon Games poinformowali, że action RPG - w stylu Diablo - Lost Ark zadebiutuje na początku 2022 roku. Pierwotne plany zakładały wydanie gry jeszcze tej jesieni.

Ogłoszono także, że zamknięta beta odbędzie się w dniach 4-10 listopada.

Do testów można zapisać się na oficjalnej stronie Lost Ark, lub zagwarantować sobie dostęp poprzez wykupienie jednego z pakietów startowych - oferujących zestaw różnych bonusów w grze.

Produkcja koreańskiego Tripod Studio jest grą Free to Play. Z uwagi na różnice w odbiorze mikropłatności przez graczy azjatyckich i europejskich czy amerykańskich, Amazon Games - wydające tytuł na Zachodzie - przebudowuje system mikrotransakcji.

Lost Ark jest już dostępne w kilku regionach od paru lat. Gra oferuje więc dużo zawartości. Wybieramy spośród pięciu klas postaci, z której każda oferuje jeszcze trzy lub więcej specjalizacji - często mocno różniących się od głównej profesji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami