No Man's Sky pozwala zarządzać kosmicznym miasteczkiem rodem ze Star Wars

W ramach nowej aktualizacji.

Twórcy No Man's Sky opublikowali kolejną dużą aktualizację gry. Najważniejszą nowością są kosmiczne miasteczka, którymi można zarządzać.

Przemierzając powierzchnie planet gracze natrafią na generowane proceduralnie osady z unikalną zabudową i układem. Deweloperzy przygotowali możliwość objęcia funkcji nadzorcy miejscowości - wystarczy zdobyć odpowiedni szacunek wśród mieszkańców.

Stojąc na czele miasteczka, użytkownicy zajmą się jego dalszym rozwojem - nadadzą wiosce własną nazwę, wskażą budynki do wzniesienia i dostarczą surowców do budowania konstrukcji.

Gracze wejdą również w interakcje z poszczególnymi obywatelami: kluczowe jest dbanie o zadowolenie mieszkańców poprzez rozwiązywanie sporów i podejmowanie ważnych decyzji. Ponadto zorganizują festiwale oraz obronią tubylców przed najeźdźcami.

Aktualizacja odświeża także menu związane z budowaniem baz na powierzchniach planet i dodaje „setki” kolejnych elementów do wykorzystania w ich konstruowaniu. Pełna lista zmian obejmuje też zwiększenie liczby miejsc na zapisy do 15 i usprawnioną grafikę.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami