Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

No Man’s Sky trafi na PS VR 2 w dniu premiery gogli

Eksploracja kosmosu jeszcze bardziej wciągająca.

Studio Hello Games potwierdziło, że No Man’s Sky pojawi się jako tytuł startowy na PlayStation VR 2.

Prace nad portem zapowiedziano już w czerwcu. Niedawno twórcy zaktualizowali opis oficjalnego zwiastuna produkcji w sklepie PS Store, dodając informację o premierze w lutym przyszłego roku. Redakcja Eurogamer.net otrzymała potwierdzenie od deweloperów, że patch dodający wsparcie headsetu trafi do graczy 22 lutego 2023, wraz z premierą sprzętu.

Aktualizacja będzie darmowa dla wszystkich posiadaczy No Man’s Sky na PlayStation 5. Nie wiadomo na ten moment, jakie nowe funkcje wprowadzi do gry obsługa gogli nowej generacji. Można się jednak spodziewać, że część nowości trafi w późniejszym czasie na kompatybilne, pecetowe zestawy wirtualnej rzeczywistości.

Przypomnijmy, że No Man’s Sky zadebiutowało pierwotnie w 2016 roku, zyskując miano jednej z najbardziej ambitnych gier niezależnych w historii. Chociaż początkowo tytuł spotkał się z mieszanymi ocenami, głównie z uwagi na dość prostą rozgrywkę, to z czasem twórcy rozbudowali tytuł o sporo nowej treści.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

No Man's Sky

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze