Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

No Man's Sky wzbogaciło się o kosmiczne roboty

I jeszcze większe bitwy.

Zgodnie z zapowiedziami, do No Man's Sky trafiła dziś aktualizacja o nazwie Echoes. W sporym pakiecie darmowych atrakcji znajdziemy między innymi nową rasę kosmitów oraz przeprojektowany system walki w kosmosie.

Jak możemy się dowiedzieć z oficjalnego opisu zmian, aktualizacja przebija rozmiarem wprowadzony w kwietniu pakiet „Interceptor”. Jedną z najważniejszych nowości jest wspomniana rasa robotycznych Autofagów. Nieznana do tej pory cywilacja zaoferuje dostęp do nowych zadań i przedmiotów kosmetycznych, w tym dosyć niepokojących szat, kapturów i masek. W ramach poznawania tajemniczej kultury będziemy mogli też stworzyć własną, wielofunkcyjną laskę.

Deweloperzy ze studia Hello Games przeprojektowali także starcia statków kosmicznych. Do gry trafiły między innymi sporych rozmiarów pirackie floty, polujące na bezradnych handlarzy. Oczywiście gracz będzie mógł wziąć udział w nielegalnym procederze, by wzbogacić się o cenne zasoby i surowce.

Oczywiście nie zabrakło listy standardowych napraw błędów i poprawek graficznych, poświęconych głównie wydaniom na Nintendo Switch i PlayStation VR 2. Od teraz w świecie gry napotkamy dodatkowo tajemnicze monolity Korvax, dzięki którym poznamy kolejne sekrety kosmosu. Ciekawym dodatkiem jest też projektor holograficzny, który pozwoli na przeniesienie swoich znalezisk do bazy.

Aktualizacja Echoes jest już dostępna do pobrania na wszystkich platformach, a więc PC i Mac, a także konsolach PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Jak czytamy dalej w komunikacie, niedługo powinna ruszyć nowa ekspedycja o nazwie Voyagers. Gracze skupią się na przeszukiwaniu głębin oceanów i szczytów gór idyllicznych planet, by zdobyć cenne nagrody.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze