Premierowa wersja PES eFootball to w zasadzie demo - przyznaje Konami

Zaskakująca szczerość.

Konami przyznało otwarcie, że zaplanowana na jesień premiera darmowego eFootball będzie w zasadzie wersją demonstracyjną produkcji, aktualizowaną w kolejnych miesiącach.

Wieści przekazano na Twitterze, gdzie odpowiedziano na szereg najczęściej zadawanych pytań na temat tytułu. „Czy premiera »wczesną jesienią« to w zasadzie demo?” - głosi jedna z pozycji.

„Pod wieloma względami - tak. Chcemy, by fani mogli zagrać w eFootball tak szybko, jak to tylko możliwe, więc wydamy grę z ograniczoną liczą zespołów i trybów. Więcej detali wkrótce” - odpowiedziano.

Jednocześnie Konami dodało, że ta „wstępna” odsłona nie będzie obejmować żadnych transakcji cyfrowych, więc całość będzie dostępna za darmo. „Następnie - »jesienią« - będziemy dodawać więcej treści” - dodano.

Z innych odpowiedzi dowiadujemy się, że gracze będą mieli możliwość wyłączenia rozgrywki cross-play, lokalne mecze pojawią się już w dniu premiery, edytowanie zawodników i drużyn pojawi się później, a w planach są też darmowe i płatne przepustki sezonowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami