Chivalry 2 - Arena walk: intensywne starcia, pułapki

Walka na piaszczystej arenie, dziury z ognistymi pułapkami.

Arena walk to jedna z map w Chivalry 2, na którą trafisz podczas rozgrywek w trybach deathmatch i deathmatch drużynowy. W zabawie może wziąć udział maksymalnie 40 graczy - po 20 na każdą ze stron.

Arena walk to najmniejsza mapa w grze i miejsce, gdzie starcia są najbardziej intensywne i chaotyczne. W przypadku wariantu solo, możesz odrodzić się w dowolnym miejscu, z kolei w deathmatchu drużynowym - tak jak na mapach Plac turniejowy i Bitwa pod Wardengale - zawsze pojawiasz się po jednej stronie areny, twoi przeciwnicy po drugiej (1).

048_chivalry2_mapa_arena_walk_jak_grac

Mimo że nie brakuje tutaj przejść bocznych, większość starć rozgrywa się w centralnej części mapy (2), do której możesz dostać się po kilku sekundach od odrodzenia. Starcia te są bardzo chaotyczne, gdyż walczy tam na ogół kilkanaście osób jednocześnie. Musisz więc uważać, by przypadkowo nie trafić jakiegoś sojusznika.

049_chivalry2_mapa_arena_walk_jak_grac

W bocznych częściach natrafisz także na doły z pułapkami (3). Jeśli do nich wpadniesz, natychmiast zginiesz w ogniu - podobnie zresztą jak twoi przeciwnicy, których uda ci się tam zrzucić. Uważaj więc szczególnie podczas zabawy Łucznikiem - wycofując się przed szarżującym wrogiem możesz łatwo wpaść do dziury.

050_chivalry2_mapa_arena_walk_jak_grac

Tak jak na wspomnianej wcześniej mapie Bitwa pod Wardengale, Arena walk nadaje się do szybkiego zdobywania punktów doświadczenia. Śmierć nie jest tutaj przesadnie bolesna, gdyż po kilku sekundach wrócisz na pole walki, a same mecze trwają tutaj zwykle 5-6 minut, szybko więc możesz podszkolić którąś z klas postaci.

Poprzednio: Chivalry 2 - Bitwa pod Wardengale: jak walczyć, porady

Spis treści: Chivalry 2 - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami