Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świetna sprzedaż Chivalry 2 na Steamie - po roku wyłączności dla Epica

Pomaga też przecena.

Pan z kuszą strzela w Chivalry 2 do innego pana, który ma połamaną tarczę i nadziak
Image credit: Torn Banner Studios

Twórcy Chivalry 2 pochwalili się, że sieciowa gra sprzedała się na Steamie w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy po debiucie 12 czerwca. Imponujący wynik osiągnięto więc w zaledwie 10 dni.

Takie rezultaty godne są nowej premiery, lecz warto pamiętać, że średniowieczne mordobicie debiutowało już ponad rok temu, w kwietniu 2021 roku. Od tego czasu tytuł pozostawał jednak dostępny na PC wyłącznie w sklepie Epic Games Store.

W przypadku Steama bez wątpienia pomaga także przecena. Od 12 czerwca do 7 lipca gra Torn Banner Studios kosztuje bowiem 40 procent mniej, a więc 101,40 zł. Debiut w sklepie Valve zbiegł się z również z premierą nowego, darmowego dodatku, co zapewne spotęgowało zainteresowanie.

Rozszerzenie Tenosian Invasion wprowadziło między innymi system walki na koniach, cztery nowe mapy oraz tytułową frakcję Tenosyjczyków, czyli wojowników z odległej pustyni. Są też inne bonusy za zakup w tym sklepie - trzy darmowe hełmy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze