Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Darmowy weekend z Chivalry 2 już od dziś

Do poniedziałkowego ranka.

Już dziś - o godzinie 15:00 - rozpocznie się darmowy weekend z Chivalry 2 na wszystkich platformach, na których dostępna jest produkcja studia Torn Banner, a więc na PC, PS4, PS5, Xbox One i Series X/S.

Rozgrywkę można testować bez żadnych ograniczeń, poza czasowymi. Bezpłatny dostęp zakończy się w poniedziałek o godzinie 8:00.

Zobacz na YouTube

Chivalry 2 to sequel wydanej w 2012 roku sieciowej produkcji, w której wcielamy się w rycerza na polu bitwy. Kontynuacja oferuje bardziej dopracowaną rozgrywkę, a twórcy mieli tym razem zauważalnie większy budżet, by uczynić starcia bardziej efektownymi.

Podstawy rozgrywki pozostają niezmienione w stosunku do oryginału. Wybieramy jedną z kilku dostępnych klas i toczymy pojedynki lub wykonujemy konkretne cele, zależnie od mapy. Możemy trzymać się z tyłu i grać łucznikiem, lub wpadać w tłum wrogów z potężnym toporem.

Wszelkie błędy są tutaj kosztowne. Zaledwie 2-3 uderzenia - zależnie od broni i naszego pancerza - mogą pozbawić nas życia. Ważne jest odpowiednie poruszanie się, by zachować odpowiedni dystans.

Read this next