Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch do Chivalry 2 pozwala walczyć nawet bez ramion

Są też dwa nowe tryby.

  • Chivalry 2: Fight Knight to spora aktualizacja gry
  • Twórcy wprowadzili dwa tryby rozgrywki
  • Jest też broń - rapier - i wydarzenie specjalne

Aktualizacja Fight Knight do Chivalry 2 wprowadza sporo nowości: dwa tryby rozgrywki, wydarzenie sezonowe, kolejną broń, a także możliwość zaatakowania przeciwnika nawet, gdy straciliśmy już oba ramiona.

W takich - dość nieprzyjemnych - okolicznościach będziemy mogli wyprowadzić jeszcze jeden cios, posługując się głową. Jak można się domyślać, z powodu utraty krwi nie poprowadzimy jednak walki zbyt długo.

Jeśli o trybach rozgrywki mowa, Brawl to opcja przeznaczona dla maksymalnie czterdziestu rycerzy, a cechą charakterystyczną jest posługiwanie się przeróżnymi przedmiotami, które znajdziemy na przygotowanych mapach. Do wyboru krzesła, kufle, wałki do ciasta, kiełbasy, ryby i tak dalej.

Zobacz na YouTube

Druga z nowych opcji zabawy to Last Team Standing, już z dużo bardziej realistycznym zacięciem. Czterdziestu graczy walczy tutaj do ostatniego pozostałego przy życiu członka lub zespołu, ale wszyscy mają jedno życie - bez możliwości odrodzenia po śmierci.

Do 7 listopada trwa tymczasowe halloweenowe wydarzenie specjalne. Twórcy przygotowali szereg elementów kosmetycznych, jak zakładane na głowy dynie, czy dyniowe latarnie, które nadają się także do walki. Część map otrzymała też okolicznościowe dekoracje.

Nową bronią jest rapier, do nieco bardziej zręcznego eksterminowania wrogów. Są też poprawki w trybie Areny, włącznie z trybem offline do trenowania na przeciwnikach sterowanych sztuczną inteligencją.

Read this next