Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chivalry 2 - Bitwa pod Wardengale: jak walczyć, porady

Rozgrywka w trybach deathmatch i deathmatch drużynowy.

Bitwa pod Wardengale to jedna z map w Chivalry 2, która rozgrywa się trybach deathmatch i deathmatch drużynowy. W meczu walczyć może maksymalnie 40 graczy - po 20 na każdą z drużyn.

Bitwa pod Wardengale to otwarta mapa, rozgrywająca się zawsze w nocy. Tutejszy teren jest bardzo nierówny - pełno jest górek i dolin, a także naturalnych przeszkód. Sprawia to, że świetnie nadaje się do zakradania się do wrogiej drużyny - by na przykład wyeliminować uciążliwych strzelców.

Jak w przypadku Placu turniejowego, twoja drużyna zawsze rozpoczyna po jednej stronie mapy, a przeciwna po drugiej (1). Nie ma więc ryzyka, że nagle jakiś wróg odrodzi ci się za plecami i zaatakuje nim zdążysz zareagować.

Większość tutejszych starć rozgrywa się w samym centrum mapy (2), usytuowanym w niewielkim zagłębieniu. Jest to świetne miejsce do treningu jako Łucznik - doskonała widoczność pozwoli ci łatwo ostrzeliwać wrogów. Uważaj jednak na strzelców z przeciwnej drużyny - najlepiej pozostawaj w ruchu by zminimalizować szansę na otrzymanie obrażeń.

W trakcie zabawy na tej mapie - szczególnie wtedy, gdy grasz jedną z podklas Łucznika - najważniejsze jest pilnowanie flank. Wrogowie mogą wykorzystać ukształtowanie terenu by zakraść się od boku i dopaść strzelców z twojej drużyny. Regularnie więc sprawdzaj czy ktoś nie próbuję się tamtędy dostać. Pamiętaj też, by samemu wykorzystywać to na swoją korzyść - podkradaj się do wrogich wojsk i atakuj ich od tyłu.

Mapa ta to doskonały sposób na szybkie zdobywanie punktów doświadczenia. Mecze trwają tutaj zaledwie kilka minut, a starcia są intensywne, nie trudno więc złapać sporo zabójstw. Jest to także dobre miejsce na wypróbowanie wszystkich klas postaci.

Poprzednio: Chivalry 2 - Plac turniejowy: jak wygrywać, porady, kluczowe miejsca

Spis treści: Chivalry 2 - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze