Biomutant - Powrót do korzeni: znajdź nono

Odnalezienie nono, leczenie korzeni nono.

Powrót do korzeni to jedno z zadań pobocznych w grze Biomutant, które odblokujesz po wyeliminowaniu dowolnego Światożercy. W ramach tej misji musisz odnaleźć nono i wykorzystać je do uleczenia uszkodzonych przez bestie korzeni.

Uwaga - niniejsza strona zakłada, że w pierwszej kolejności wyeliminowałeś Wschodniego Światożercę w trakcie zadania Glutomir. Jeśli jednak zabrałeś się za bossów w innej kolejności, przejdź do odpowiedniego miejsca na tej stronie.

Po załatwieniu Puchcia Chruma w trakcie zadania Glutomir po raz pierwszy otrzymasz tę misję. Udaj się do miejsca wskazanego na mapie (1), gdzie znajdziesz kwiaty (2) rosnące pod drzewem. Zaatakuj je przy pomocy broni do walki wręcz, a następnie złap nono, który z nich wyskoczy - tak jak podczas zadania Przeszłodni.

103_biomutant_powrot_do_korzeni_znajdz_nono_leczenie

Następnie udaj się do wskazanego przez znacznik miejsca gdzie znajdziesz wnękę w skale (3). Wbiegnij w nią i dojdź do końca korytarza. Na miejscu czeka na ciebie korzeń (4), z którym musisz wejść w interakcję by go uzdrowić.

104_biomutant_powrot_do_korzeni_znajdz_nono_leczenie

[Wkrótce aktualizacja]

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami