Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowości w PS Plus Essential na grudzień 2022: zobacz wszystkie gry

Mocne zestawienie.

Sony opublikowało zestawienie gier, które w grudniu 2022 roku bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus Essential (wszystkie pozyche będą dostępne także w droższych wersjach Extra i Premium).


Nowe gry w PS Plus Essential w grudniu

Poniżej lista produkcji, które od 6 grudnia pobiorą abonenci usługi:

  • Divine Knockout: Founder’s Edition (PS4, PS5)
  • Mass Effect Legendary Edition (PS4)
  • Biomutant (PS4, PS5)

Najnowsze zestawienie wydaje się być wyjątkowo mocne, oferując nie tylko kompletną trylogię Mass Effect w odświeżonej formie, lecz także udaną grę akcji Biomutant - ze sporych rozmiarów otwartym światem do zwiedzenia.

Mass Effect Legendary Edition z kwietnia ubiegłego roku to Mass Effect, Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3, z odświeżoną oprawą graficzną i pełnym pakietem DLC. Jedyny minus jest taki, że zestaw nigdy nie ukazał się na PlayStation 5 - trzeba skorzystać z kompatybilności wstecznej.

Oferta PS Plus na grudzień 2022

Zestawienie zamyka Divine Knockout: Founder’s Edition, które będzie zapewne najmniej rozpoznawalnym tytułem z oferty. Gra ma premierę właśnie 6 grudnia, więc posiadacze PS Plus poczują się przez chwilę jak w Game Passie. Jeśli o rozgrywce mowa, otrzymujemy bijatykę, ale w perspektywie trzeciej osoby.


Gry, które 5 grudnia znikną z PS Plus Essential

  • Nioh 2
  • LEGO Harry Potter Collection
  • Heavenly Bodies

Essential to podstawowy abonament PS Plus. Koszt subskrypcji wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc. Przypomnijmy, że dostępne są też droższe opcje usługi - Extra i Premium - z dodatkowymi bonusami.

Aktywna subskrypcja PS Plus Essential upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze