Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dema gier także na PS4 - pierwszą pozycją Biomutant

Sony rozszerza Game Trials.

  • Program Game Trials zawitał także na PS4
  • Pierwszą grą na starszej konsoli jest Biomutant
  • Inicjatywa nadal ograniczona jest do UK i Kanady

Sony rozszerza testy usługi Game Trials, oferującej bezpłatne wersje demonstracyjne gier. Po dwóch pozycjach na PlayStation 5, czas na pierwszą produkcję na PS4 - Biomutant.

Tytuł ten wydano jak na razie wyłącznie na PlayStation 4, lecz funkcja kompatybilności wstecznej sprawia, że z pięciogodzinnego dema można skorzystać także na nowszym urządzeniu.

W przypadku Biomutant obowiązują te same ograniczenia, co w związku z Death Stranding Director's Cut oraz Sackboy: A Big Adventure, o czym wspominaliśmy dokładnie tydzień temu.

Testy są więc zarezerwowane dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Kanady, jednocześnie aktywować można tylko jedno demo, a „grać” można maksymalnie przez pięć godzin.

„Grać” w cudzysłowie, ponieważ najważniejszą kontrowersją związaną z programem jest obecnie fakt, że odliczanie zaczyna się już w chwili kliknięcia przycisku „Download Trial”, a więc czas potrzebny na pobranie plików jest odejmowany z limitu godzin.

Cała inicjatywa pozostaje dostępna do 28 października. Nie jest obecnie jasne, czy po tym terminie Sony planuje wprowadzić ją na pozostałe terytoria, czy też zajmie się wprowadzeniem zmian.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze