Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze chwalą nową aktualizację Biomutant

Sporo pozytywnych głosów.

Gra akcji Biomutant ukazała się 25 maja i zebrała średnie oceny, dzieląc graczy i krytyków. Twórcy ze studia Experiment 101 od razu zabrali się jednak za łatanie, czego efektem jest kolejna aktualizacja.

Ta ponosi wersję gry do 1.5 i wprowadza szereg oczekiwanych nowości. Podniesiono poziom postaci, wprowadzono suwak kąta widzenia, a także urozmaicono sprzęt znajdowany pod koniec kampanii. Pełna lista na oficjalnej stronie.

Biomutant na pewno nie można uznać za olbrzymi sukces, lecz gracze nie szczędzą pochwał zespołowi Experiment 101, liczącemu około 20 osób. Wsparcie po premierze porównywane jest do No Man's Sky.

„Społeczność wymaga, E101 natychmiast reaguje. Jesteście wspaniali” - komentuje niejaki „Uebbo” w serwisie Reddit. Nie brakuje podobnych głosów. „Jaki inny tytuł zapewnia taki poziom wsparcia? Kocham Experiment 101” - dodaje „Narrow-Fennel-793”.

Inna mile widziana nowości to możliwość wyłączenia wyświetlania hełmu, a także przycisk umożliwiający błyskawiczne rozłożenie znalezionych przedmiotów na składniki przydatne w systemie rzemiosła.

Do tego opcjonalna blokada celowania, oraz - jak wspomniano powyżej - suwak FOV na PC oraz podniesienie maksymalnego poziomu doświadczenia, i to od razu z 50. na 100.

„Twórcy z Experiment 101 reagują szybko, na czas i liczą się ze swoimi graczami. Wspaniałe studio, nie przestają imponować ciężką pracą. Zasłużyli na szacunek mój i innych, na długi czas” - zachwyca się niejaki „Werewolf_Lazerbeast”.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze