Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Biomutant dostanie we wrześniu wersje PS5 i Xbox Series X/S

Z trzema trybami obrazu.

Gra akcji Biomutant otrzyma 6 września dedykowane wersje PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Co ważne, posiadacze odsłon PS4 i Xbox One otrzymają szykowane nowości za darmo.

Na sprzęcie obecnej generacji gracze będą mogli wybrać trzy tryby wyświetlania obrazu: jakość (30 FPS w 4K), odblokowana jakość (od 40 FPS wzwyż - bez górnej granicy, ale z dynamiczną rozdzielczością) oraz wydajność (60 FPS i 1440p). W przypadku Xbox Series S liczba pikseli na ekranie będzie niższa.

Twórcy ze studia Experiment 101 zadbali także o wsparcie unikatowych funkcji PlayStation 5. Mowa o kartach aktywności w menu konsoli, przenoszeniu zapisów z PS4 oraz opcjach pada DualSense - adaptacyjnych spustach, wbudowanym głośniku i tak dalej.

Biomutant ukazało się 25 maja ubiegłego roku. Tworzymy futrzanego bohatera i ruszamy do otwartego świata, obserwowanego w perspektywie TPP. Istotnym elementem jest system starć, z płynnym przełączaniem między bronią białą i palną oraz nadnaturalnymi zdolnościami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze