Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Biomutant ukaże się do końca marca - zapewnia THQ Nordic

Jedna z najważniejszych premier firmy w 2021 roku.

  • Biomutant powinien ukazać się w bieżącym kwartale, czyli do końca marca
  • Grę wcześniej kilkukrotnie opóźniano

Dyrektor generalny THQ Nordic - Klemens Kreuzer - potwierdził, że przygotowywana przez studio Experiment 101 gra Biomutant ukaże się w obecnym kwartale.

Zapowiedzianą ponad trzy lata temu produkcję parokrotnie opóźniano. Z opublikowanego kilka miesięcy temu raportu finansowego wydawcy wynikało, że tytuł zadebiutuje na rynku w bieżącym roku fiskalnym, który zakończy się 31 marca.

To oznacza, że produkcja powinna trafić do sprzedaży jeszcze w tym kwartale, co potwierdził szef THQ Nordic w wywiadzie dla serwisu Games Industry. Menedżer określił Biomutant jako „bardzo ważną premierę” dla firmy.

Produkcja jest grą RPG osadzoną w postapokaliptycznym świecie, zamieszkanym przez antropomorficzne zwierzęta. Według pierwszych informacji, tytuł miał zaoferować rozbudowany edytor postaci i kilka różnych klas oraz stawiać na walkę w zwarciu.

Zobacz także: Biomutant - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze