Biomutant - Glutomir: zakątek Gumikwaków

Zdobycie Gumikwaków do walki ze Wschodnim Światożercą.

Na tej stronie znajdziesz opis przejścia kolejnej części zadania głównego Glutomir w Biomutant. W jego trakcie udasz się do Zakątka Gumikwaków by zdobyć przedmioty potrzebne do walki z jednym ze światożerców.

Na tej stronie:

Zapytaj Chlupa o gumikwaki, znajdź zakątek Gumikwaków

Ta część zadania rozpoczyna się po ukończeniu poprzedniego etapu - dotarciu do Glutomira i odblokowaniu ślizgosiupni (1). Zbliż się do nowego pojazdu i wsiądź do niego za pomocą klawisza interakcji. Od tego momentu możesz wykorzystywać go we wszystkich zbiornikach wodnych. Jest on traktowany jak wierzchowiec, możesz go więc w dowolnym miejscu przywołać. Z czasem też, po zebraniu części, uda ci się go zmodyfikować.

093_biomutant_glutomir_gumikwaki

Skieruj się w stronę znacznika misji by dotrzeć do Chlupa (2). Zbliż się do platformy na której stoi, zeskocz ze ślizgosiupni i z nim porozmawiaj.

094_biomutant_glutomir_gumikwaki

Zakończ rozmowę z postacią, wróć na skuter wodny i udaj się ponownie w stronę znacznika. Czeka cię dość długa przeprawa wodna. Na miejscu znajdziesz zablokowane wejście do jaskini. Podpłyń do niej i wciskaj przycisk wyświetlony na ekranie (3) by zarzucić hak ze ślizgosiupni i zrobić sobie przejście.

095_biomutant_glutomir_gumikwaki

Znajdź Gumikwaki, spływa jak po Gumikwaku

Wpłyń do jaskini, zajmij się pnączami (4) wystającymi z wody, a następnie zacumuj skuter i zeskocz na ląd. Dostań się po drabinie na wyższy poziom i wejdź w interakcję ze skrzynką z bezpiecznikami (5) by rozwiązać zagadkę z łączeniem kabli.

096_biomutant_glutomir_gumikwaki

Przebiegnij przez wiatrak (zignoruj drzwi na wprost - to droga powrotna) i zniszcz ścianę (6) przy pomocy Bumpięści. Podążaj za znacznikiem misji i zeskocz na dół. Pokonaj Huggela, który się tutaj pojawi, a następnie zbliż się do gumikwaków (7) i po kolei łap je przy pomocy sieci, wciskając klawisz interakcji.

097_biomutant_glutomir_gumikwaki

Schowek z Pif-Pafami, schowej z lupsami, wrak ślizgosiupni

Zbierz wszystkie pięć kaczek, a potem wejdź w interakcję ze wskazaną przez znacznik misji szafką by zdobyć broń palną. Podążaj dalej wzdłuż jedynej dostępnej ścieżki i wejdź w interakcję ze skrzynią z wrakiem ślizgosiupni (8). Zdobędziesz dzięki temu element, który możesz wykorzystać do zmodyfikowania swojego skutera wodnego.

098_biomutant_glutomir_gumikwaki

Wróć na kładkę i idź przed siebie, gdzie znajdziesz szafkę z superłupem (9). Opróżnij ją i kontynuuj wędrówkę. Za drzwiami znajdziesz pojemnik z bioblobem i broń do walki wręcz.

099_biomutant_glutomir_gumikwaki

Pozbieraj wszystkie przedmioty, rozwiąż zagadkę rotacyjną i wróć do Glutomira by zakończyć drugi etap misji o tej nazwie, a także odblokować kolejny, finalny, w trakcie którego zmierzysz się ze Wschodnim Światożercą.

Poprzednio: Biomutant - Glutomir: odzyskanie złomu, ślizgosiupnia

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Następnie: Biomutant - Wschodni Światożerca, Puchcio Chrum

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami