Rambo pojawi się w CoD Warzone? Gracze przeprowadzili śledztwo

Pierwsza krew.

Twórcy Call of Duty: Warzone zdają się sugerować, że produkcja wzbogaci się wkrótce o postać Johna Rambo, bohatera serii popularnych filmów sensacyjnych - wynika ze śledztwa graczy.

Wszystko zaczęło się od wiadomości na Twitterze, wysłanej przez oficjalne konto Call of Duty: „Czy ktoś zna SURVIVORJOHN#1009062? Jego statystyki to imponujący widok” - napisano.

head
Statystyki tajemniczej postaci

Gracze szybko spostrzegli, że konto o takiej nazwie nie istnieje, ale podane liczby - 552 zabójstwa, 5 zwycięstw, 5 meczów i 7 godzin spędzonych na graniu - idealnie korespondują właśnie z filmami.

Wskazówki nie były szczególnie trudne do rozwiązania: seria Rambo liczy pięć pozycji, przekładając się na około 7 godzin. Grany przez Sylvestra Stallone były żołnierz rozprawia się w tym czasie właśnie z 552 osobami.

Co więcej, „Rambo: Pierwsza krew” debiutowało w 1982 roku, podczas gdy Call of Duty: Warzone także cofnęło się niedawno w latach 80.

Gracze już teraz spekulują, że twórcy mogą dodać do gry także inne słynne postacie z popkultury tego okresu, jak Chuck Norris, Drużyna A, czy nawet Terminator.

Wprowadzenie skina Rambo nie byłoby szczególną nowością. Już w ubiegłym roku dodano na przykład przedmioty kosmetyczne związane z horrorami „Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną” oraz „Piła”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami