Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CoD Warzone zmieni nazwę na premierę Warzone 2? Gra ma być wciąż wspierana

Twórcy podobno nie porzucą „jedynki”.

Call of Duty: Warzone ma być dalej rozwijane, nawet mimo zbliżającej się premiery kontynuacji. Wygląda również na to, że szykuje się zmiana nazwy gry.

Zdaniem branżowego leakera - Toma Hendersona - CoD: Warzone nie zostanie porzucone przez twórców. Gra wciąż będzie rozwijana o kolejne aktualizacje oraz dodatki, a 28 listopada otrzyma nowy podtytuł „Warzone Caldera”, inspirowany jedną z map dostępnych w grze.

Dlaczego akurat tego dnia? Henderson nie podał więcej szczegółów, ale najprawdopodobniej będą to okolice premiery Warzone 2. Dotychczas mówiło się co prawda o debiucie 16 listopada, ale to nic pewnego.

Potwierdzenie powyższych doniesień otrzymamy prawdopodobnie podczas Call of Duty: Next, które odbędzie się 15 września o godzinie 18:30. Z imprezy dowiemy się więcej na temat przyszłości serii CoD, a jej główna część poświęcona będzie grze Call of Duty: Modern Warfare 2.

Transmisję z wydarzenia obejrzymy na kanałach YouTube oraz Twitch, poświęconych serii CoD.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Warzone

PS4, Xbox One, PC

Call of Duty: Warzone

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze