Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze Call of Duty Warzone otrzymają baner z najbardziej znienawidzoną bronią z gry

Oraz kilka innych wzorów.

Wraz ze zbliżającą się premierą CoD Warzone 2, oryginalna wersja gry otrzymała ostatnią dużą aktualizację. Gracze otrzymają także darmowe banery profilu, upamiętniające najważniejsze momenty w Warzone. W tym wspomnienie najbardziej znienawidzonej broni.

Jak możemy przeczytać w opisie aktualizacji, twórcy przygotowali w sumie sześć grafik. Jedna z nich przestawia karabin DMR 14, wprowadzony wraz z premierą dużej odsłony Black Ops Cold War. Broń została szybko uznana za zbyt potężną. Nawoływanie do osłabienia jej statystyk pojawiło się nawet na czacie podczas przemówienia byłego premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona.

Inne dodane do gry grafiki upamiętniają między innymi uwielbiany - dla odmiany - przez graczy karabinek Grau 5.56, snajperów strzelających headshoty z pokładu samolotu oraz graczy nazywanych pogardliwie „szczurami”, ukrywających się w zacienionych wnętrzach budynków. Oprócz okolicznościowych banerów, aktualizacja wprowadza między innymi naprawę błędów, poprawki balansu rozgrywki oraz odświeża playlistę trybów gry o „klasyczne i najbardziej docenione przez graczy tryby”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Warzone

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze