Twórcy Returnal opublikowali listę znanych problemów

Pomóc musi samo Sony.

  • Twórcy Returnal pracują nad szeregiem wykrytych błędów
  • Jeden z nich dotyczy rzekomo oprogramowania PS5

Niektórzy posiadacze Returnal informują o problemach z błędami, awariami i wyłączaniem się produkcji na PlayStation 5. Twórcy zapewnili, że wiedzą o bugach, lecz zwracają uwagę, że ten ostatni może dotyczyć samej konsoli - a nie gry.

„To kłopot z platformą. Wysłaliśmy zgłoszenie do Sony” - napisał na oficjalnym serwerze Discord przedstawiciel studia Housemarque, odpowiedzialnego za tytuł. Jak sprecyzował, mowa o systemie „pre-start”, a więc elemencie związanym z uruchamianiem produkcji.

Deweloperzy opublikowali też listę innych znanych problemów, którym się przyglądają. Poruszono między innymi kwestię braku opcji zapisu rozgrywki oraz błędu, który uniemożliwia interakcję z fabrykatorami i przejście przez drzwi.

„Zespół zdaje sobie sprawę z tej kwestii. Nie musicie już więcej nas o tym informować” - dodano w przypadku zapisów.

Twórcy wiedzą również o kłopotach z wyciszonym lub zbyt głośnym dźwiękiem, sytuacjach, gdy jeden z przeciwników nie jest widoczny, choć atakuje gracza, a także o usterce, w wyniku której po zmianie przypisania przycisków nie można otwierać skrzyń czy czytać dokumentów.

Na razie nie wiadomo, kiedy autorzy opublikują aktualizację, naprawiającą wymienione problemy. Jeżeli walczycie o przetrwanie na Atropos, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem do Returnal. Więcej szczegółów oferuje także analiza Digital Foundry.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami