Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekły kolejne gry Sony na PC - są pierwsze grafiki

Zapowiedź to kwestia czasu?

Dopiero co Sony ogłosiło, że Spider-Man i Spider-Man: Miles Morales zmierzają na komputery, a pojawiły się nieoficjalne informacje o kolejnych grach, które może czekać podobny los - Sackboy: Wielka przygoda i Returnal.

Źródłem wieści są użytkownicy Reddita. W opublikowanym wczoraj wpisie jeden z internautów stwierdził, że pierwsza z wymienionych produkcji pojawi się na PC krótko po premierze kolekcji Uncharted: Legacy of Thieves.

Autor wiadomości przekonuje, że komputerowa wersja platformówki o szmacianym bohaterze jest już gotowa od ubiegłego roku. Nowe wydanie zaoferuje podobno ulepszone oświetlenie oraz obsługę ray tracingu i poprawiającego działanie gry DLSS.

Wieści użytkownika zweryfikowali moderatorzy Reddita, którzy mieli od niego dostać materiały potwierdzające informacje. To jednak nie wszystko, ponieważ krótko po pojawieniu się wpisu inny internauta opublikował screeny, które podobno pochodzą z edycji PC nie tylko Sackboy: Wielka przygoda, ale również Returnal.

Obrazki prezentują ekrany ustawień wspomnianych gier w wersji PC. Ilustracje wskazują, że w każdej z produkcji znajdą się między innymi sterowania dostosowanego do klawiatury i myszy oraz zaawansowanych ustawień graficznych.

Ze screenów wynika, że zarówno w Sacbkoy: Wielka przygoda, jak i Returnal, pojawi się opcja zabawy bez limitu klatek na sekundę. W drugim z tytułów nie zabraknie ponoć obsługi ray tracingu, wpływającego na wygląd odbić i cieni.

To wciąż są oczywiście niepotwierdzone przez Sony wieści. Warto jednak przypomnieć, że niedawno w bazie Steama odnaleziono wzmiankę o komputerowej wersji Returnal - strzelanka studia Housemarque dostępna jest pod kryptonimem Oregon.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Returnal

PS5

Sackboy: A Big Adventure

PS4, PS5

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze