Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Returnal powraca - długi gameplay z darmowego dodatku

Zmagania w Wieży Syzyfa.

Sony opublikowało gameplay z Wyniesienia, czyli zapowiedzianego niedawno darmowego dodatku do Returnal. Wideo skupia się na wprowadzanej w rozszerzeniu Wieży Syzyfa.

Budowla to tryb przetrwania - celem graczy jest dotarcie do jak najwyższego piętra konstrukcji i osiągnięcia jak najwyższego wyniku punktowego. Każdy kolejny poziom będzie trudniejszy od poprzedniego. Poszczególne etapy odblokują się wraz z postępami w bazowej kampanii.

Wariant jest nieskończony, co oznacza, że zmagania zakończyć może tylko śmierć bohaterki. Nie zabraknie nowego bossa - Algosa - a w planach są powiązane z Wieżą Syzyfa dodatkowe wątki fabularne.

Innym ważnym elementem DLCa jest tryb kooperacji dla maksymalnie dwóch graczy. Użytkownicy połączą siły w różnych częściach mapy, przy czym postępy w rozgrywce zostaną zapisane jedynie na koncie gospodarza sesji, choć gość zachowa odnalezione wpisy, ksenoglify i zdobyte poziomy doświadczenia.

Darmowy dodatek Wyniesienie do Returnal zadebiutuje 22 marca.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze