Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Returnal na PC niemal potwierdzony. Sony usuwa nagrania z gry

Kolejna porcja przecieków.

Do sieci wyciekło nagranie, pokazujące ekran ustawień z gry Returnal na PC. Sony szybko zablokowało materiał na podstawie praw autorskich, co sugeruje, że tytuł rzeczywiście zmierza na nową platformę. Data premiery nie jest znana.

Krótki film ujawnił szereg dostępnych w grze ustawień i technologii, takich jak DLSS oraz AMD FSR - odpowiedzialnych za usprawnienie płynności rozgrywki. Wyciek nie przetrwał w sieci zbyt długo, bowiem Sony na bieżąco kasuje jego kolejne kopie.

Nie jest to pierwsza poszlaka, sugerująca, że Returnal zmierza na pecety. Już w maju dowiedzieliśmy się, że gra znajduje się w bazie Steama. W lipcu okazało się natomiast, że jest ona kompatybilna ze Steam Deckiem. Wygląda więc na to, że Sony kontynuuje plan udostępniania tytułów ekskluzywnych na inne platformy.

Przypomnijmy, że Returnal zadebiutowało na konsoli PS5 w kwietniu zeszłego roku. Tytuł spotkał się z ciepłym odbiorem, a gracze docenili jego roguelike’owy charakter. Gra polega na eksploracji oraz walce, która często kończy się śmiercią bohaterki. Każdy zgon sprawia jednak, że jesteśmy coraz silniejsi, dzięki czemu możemy poznawać kolejne lokacje i związaną z nimi fabułę.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Returnal

PS5

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze