Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Returnal na PC jeszcze nie zapowiedziano, ale gra jest już kompatybilna ze Steam Deckiem

Kolejne poszlaki.

Pojawiły się kolejne nieoficjalne informacje o Returnal na PC. Sony nie zapowiedziało jeszcze wersji komputerowej, ale okazuje się, że produkcja powinna być kompatybilna ze Steam Deckiem.

Kilka miesięcy temu w bazie platformy Valve odnaleziono wpis poświęcony tajemniczemu projektowi Oregon, którym najprawdopodobniej jest produkcja studia Housemarque, na co wskazują między innymi tagi „bullet-hell”, „sci-fi” i „rogue-lite”.

Teraz zauważono, że do wpisu o Returnal na serwerach Steama wdrożono kolejne modyfikacje. Wśród nowości jest dodanie profilu sterowania zoptymalizowanego pod kątem Steam Decka. To oznaczaj, że produkcja najpewniej jest kompatybilna z urządzeniem.

Zaimplementowano także kilka innych, pomniejszych aktualizacji. Historia wprowadzonych zmian widoczna jest w serwisie SteamDB, który zajmuje się śledzeniem bazy platformy dystrybucji cyfrowej od Valve.

Modyfikacje związane z Returnal mogą oznaczać, że Sony przygotowuje się do rychłej zapowiedzi wersji PC. Byłaby to kolejna - po God of War i Spider-Manie - gra, jaka trafiłaby na komputery osobiste.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Returnal

PS5

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze