Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Wincestre (Anglia)

Trzy kartki niesione wiatrem w regionie Wincestre.

Wincestre jest jednym z najmniejszych regionów w Assassin's Creed Valhalla, jednak nie brakuje tutaj sekretów i skarbów do odnalezienia. Znalazło się także miejsce na aż trzy kartki niesione wiatrem. Z tej strony dowiesz się gdzie ich szukać i w jaki sposób je złapać.

Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza z trzech tutejszych kartek znajduje się przy Kościele Świętego Piotra (1), tuż obok centrum regionu. Poszukiwany przedmiot unosi się nad drewnianą belką (2). Wdrap się na pozostałości muru, a następnie przeskocz na wspomnianą belkę, by rozpocząć pościg. Uważaj by nie spaść na dół - postać otrzyma sporo obrażeń, a ty będziesz musiał rozpocząć aktywność od nowa.

842_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_wincestre

Kartka niesiona wiatrem #2

Kolejny skarb z tej grupy czeka na ciebie w centrum regionu Wincestre (3). Kartka (4) unosi się nad drewnianym słupem. By się do niej dostać, podejdź od strony północnej, wdrap się na dach i przejdź po linie łączącym budynek ze słupem. Czeka cię tutaj dość sporo wspinaczki, lecz sam pościg nie należy do najtrudniejszych.

843_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_wincestre

Kartka niesiona wiatrem #3

Trzecia i ostatnia kartka w tym regionie ukryta jest w północno-wschodniej części regionu (5). Poszukiwany przez ciebie przedmiot unosi się nad fragmentem ściany budynku (6).

844_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_wincestre

Podejdź do kartki od strony południowej, wdrap się na fragment muru, a następnie rozpocznij za nią pościg. Nie spiesz się zanadto, gdyż kartka wykonuje sporo różnych zwrotów i bardzo łatwo możesz się pomylić, jeśli będziesz podążał tuż za nią.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami