[PLOTKA] Battlefield 6 z destrukcją jak w Bad Company

Aktualizacja: znany informator zaprzecza plotkom.

Aktualizacja: ceniony informator branżowy Tom Henderson zaprzeczył części informacji zawartych we wpisie. Twierdzi, że nowy Battlefield nie będzie „domem” dla pozostałych odsłon serii. Przekazał też wieści o czasie akcji, kampanii, multiplayerze i tytule gry.

Oryginalna wiadomość: Na forum Reddit pojawił się szereg nowych informacji o Battlefield 6. Autorem wpisu jest użytkownik, którego źródłem jest rzekomo osoba zaznajomiona z planami EA i DICE.

Internauta zweryfikował rzekomo pojawiające się ostatnio plotki, a także przedstawił nowe szczegóły. Zgodnie z publikacją, w grze faktycznie pojawi się tryb battle royale. Nie zabraknie też starć dla nawet 128 osób jednocześnie, choć tak duże potyczki nie będą podobno główną atrakcją gry. Z poprzednich odsłon serii mają powrócić mapy Operation Locker, Operation Metro i Wake Island.

Autor wpisu twierdzi, że w Battlefield 6 powróci destrukcja znana z podserii Bad Company, a więc skupiona na mniejszej skali - jako przykład podał „kopanie dziur za pomocą granatników”. Nie zabraknie co prawda wydarzeń związanych z poważniejszym zniszczeniem, ale system nie jest podobno tak wyreżyserowany, jak w Battlefield 4.

Nową informacją jest też fakt, że Battlefield 6 ma być „domem dla większości, jeśli nie wszystkich odsłon serii”. Internauta twierdzi, że gracze będą mogli założyć serwery z wyposażeniem, pojazdami, a nawet zasadami konkretnych części Battlefield.

„Będzie np. możliwość przydzielenia jednej drużynie broni i pojazdów z Battlefield 1942, a drugiej drużynie broni i pojazdów z Battlefield 3” - tłumaczy. „Podano przykład Panzerów walczących z M1 Abramsami. Te ustawienia mają też wpływ na podstawowe założenia rozgrywki, np. w 1942 nie można biec sprintem, a w Bad Company nie można się czołgać”.

Informator twierdzi, że choć łączenie kilku odsłon na jednej mapie to tylko opcjonalny tryb, deweloperzy wkładają w jego realizację wiele czasu i energii.

Podobnie jak w innych tego typu przypadkach, radzimy traktować powyższe szczegóły jako nieoficjalne, do czasu potwierdzenia przez EA. Zgodnie z planem wydawcy, Battlefield 6 powinien ukazać się jesienią.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami