Assassin's Creed Valhalla - stojące głazy: Hamtunscire (Anglia)

Stonehenge, Megality Aveberie, jak rozwiązać zagadki ze stojącymi głązami w Hamtunscire.

Większość regionów w Assassin's Creed Valhalla skrywa jedną aktywność związaną ze stojącymi głazami. W obrębie Hamtunscire natrafisz z kolei na dwa tego typu obiekty - Stonehenge i Megality Aveberie. Z tej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i jak rozwiązać ich zagadki.

Stojące głazy #1 - Stonehenge

Pierwsze głazy w tym regionie to znana budowla megalityczna Stonehenge (1), którą znajdziesz w północnej części Hamtunscire. Mniej więcej w środku tego kamiennego kręgu stoi skała (2), na której wyryty jest symbol, który musisz tutaj ułożyć.

799_acvalhalla_stojace_glazy_hamtunscire

By go stworzyć, podejdź od strony południowo-wschodniej. Ustaw odpowiednio kamerę, tak jak pokazaliśmy to na poniższym obrazku. Jeśli wszystko wykonasz w prawidłowy sposób, symbol się podświetli, a aktywność zostanie zaliczona.

800_acvalhalla_stojace_glazy_hamtunscire
Prawidłowe ustawienie kamery w przypadku tych głazów

Stojące głazy #2 - Megality Aveberie

Drugie stojące głazy, Megality Aveberie (3), czekają na ciebie w południowej części Hamtunscire, na zachód od granicy z regionem Wincestre. W samym środku kamiennego kręgu stoi skała (4), na której wyryty jest symbol do ułożenia.

801_acvalhalla_stojace_glazy_hamtunscire

W tym przypadku musisz wdrapać się na kamień (5) znajdujący się w zachodniej części kamiennego kręgu, a następnie odwrócić się w kierunku wschodnim i ułożyć symbol (6) ustawiając odpowiednio kamerę.

802_acvalhalla_stojace_glazy_hamtunscire

Prawidłowe ustawienie kamery może być tutaj problematyczne, gdyż musisz ustawić się w odpowiednim miejscu na skale. Zatrzymaj postać jak tylko ekran delikatnie się przybliży, co zasygnalizuje prawidłowe rozwiązanie.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie stojące głazy

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami