Assassin's Creed Valhalla - legendarne zwierzę: Żbiki z boru (Hamtunscire)

Mroczna Knieja, młodszy i starszy ryś, walka z legendarnymi bestiami w Hamtunscire.

W angielskim regionie Hamtunscire w Assassin's Creed Valhalla czeka na ciebie kolejne wyzwanie w postaci walki z legendarnym zwierzęciem. W tym wypadku jest to para rysi. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie znaleźć Mroczną Knieję, gdzie odbywa się starcie, a także jak pokonać te legendarne bestie.

Mroczna Knieja (1) znajduje się w południowej części regionu Hamtunscire. Jest to dość sporej wielkości otwarta polana, na której pojawi się para rysi (2) jak tylko na nią wkroczysz.

788_acvalhalla_legendarne_zwierze_zbiki_z_boru_hamtunscire

Przeciwnicy posiadają wysoki poziom mocy (340), z tego też powodu wybierz się do tej lokacji dopiero wtedy, gdy twoja postać sama posiada moc równą 320-340 punktom. W przeciwnym wypadku starcie będzie trwało niemiłosiernie długo.

Podczas walki skup swoją uwagę na starszym rysiu. Przeciwnik ten jest większy i wolniejszy, przez co znacznie łatwiej jest go trafić. Do momentu jego śmierci, staraj się unikać i/lub parować ciosy młodszego zwierzaka.

Rozważ zmianę broni na szybszą i/lub taką o większym zasięgu - znacznie ułatwi ci to starcie z mniejszym i bardzo skocznym rysiem. Za pokonanie obu wrogów otrzymasz punkty doświadczenia, sporą ilość skóry, a także trofeum - Łeb Żbika.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie legendarne zwierzęta

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami