Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Jorvik (Anglia)

Lokalizacja księgi w Jorvik, zdolność Gniew Helheimu.

Jorvik to najmniejszy region w Assassin's Creed Valhalla, jednak i tutaj znalazło się miejsce dla różnorakich ukrytych skarbów i znajdziek. Pośród nich jest jedna uczona księga, z której nauczysz się (bądź rozwiniesz) zdolność Gniew Helheimu. Na niniejszej stronie podpowiadamy gdzie się ona znajduje i jak ją zebrać.

Poszukiwania rozpocznij w południowo-zachodnim rogu regionu Jorvik (1), w miejscu oznaczonym jako Archiwa. Główne wejście do budynku jest niedostępne. By się do niego dostać, podejdź od strony zachodniej i zlokalizuj rusztowanie (2), a następnie na nie wejdź.

765_acvalhalla_uczone_ksiegi_jorvik

Spójrz przez tutejsze okno i przestrzel mocowanie ładunku (3) przy pomocy łuku. Zeskocz teraz na ziemię i obiegnij budynek od strony zachodniej. Wbiegnij do niewielkiego pomieszczenia i przesuń kamerę do góry. Strzel z łuku w mocowanie drabiny (4), by opuścić ją na dół.

766_acvalhalla_uczone_ksiegi_jorvik

Teraz tylko musisz wdrapać się na górę i wejść z interakcję ze znajdującą się tam uczoną księgą, by nauczyć się lub rozwinąć zdolność Gniew Helheimu.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami