Assassin's Creed Valhalla - stojące głazy: Eurviscire (Anglia)

Monolit Rodestan, jak rozwiązać zagadkę z głazami.

Eurviscire jest kolejnym regionem w Assassin's Creed Valhalla, w którym natrafisz na charakterystyczne kamienne kręgi. Jest to jedna z aktywności z grupy stojące głazy. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie szukać Monolitu Rodestan, czyli tutejszych głazów oraz co zrobić, by rozwiązać zagadkę.

Wspomniany we wstępie Monolit Rodestan (1) znajdziesz we wschodniej części regionu Eurviscire. Gdy trafisz na miejsce, podejdź do niskiego kamienia (2) i wejdź z nim w interakcję, by poznać wzór (3), który musisz tutaj ułożyć.

721_acvalhalla_stojace_glazy_monolit_rodestan_eurviscire

By to zrobić, podejdź do kamiennego kręgu od strony południowej i rozbij lód na ziemi (4). Wejdź później do tego miejsca i skieruj kamerę na kamienie.

722_acvalhalla_stojace_glazy_monolit_rodestan_eurviscire

Ustaw postać w taki sposób, by z symboli na kamieniach powstał wzór (5), który przed momentem sprawdziłeś na skale. Gdy ci się to uda, kamera delikatnie się oddali, a po kilku sekundach kamienny krąg zostanie aktywowany i zagadka zakończona.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie stojące głazy

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami