Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Eurviscire (Anglia)

Zagadka z muchomorem w regionie Eurviscire, walka z wilkami i dzikami.

Region Eurviscire w Assassin's Creed Valhalla to kolejne miejsce, w którym trafisz na aktywność z muchomorem. Tak jak miało to miejsce w przypadku ostatnich kilku angielskich części świata, tutaj także nie czeka na ciebie zagadka do rozwiązania, a walka. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie aktywować muchomora w Eurviscire i jak poradzić sobie z przeciwnikami.

Tutejszy muchomor znajduje się w północno-wschodniej części Eurviscire (1), niedaleko granicy z regionem Jorvik. Grzyby (2) rosną w dość niecodziennym miejscu - na środku zamarzniętego jeziora. Zbliż się do nich i wejdź w interakcję, by rozpocząć tę aktywność.

703_acvalhalla_muchomor_eurviscire

Gdy tylko odzyskasz kontrolę nad postacią, pojawią się wrogowie. Czeka cię tu walka z grupą wilków i opancerzonych dzików (3). Starcie z nimi nie różni się niczym od tych, w których brałeś udział na mapie świata - jedyną różnicą jest znacznie większa wytrzymałość na obrażenia wspomnianych dzików.

704_acvalhalla_muchomor_eurviscire

Staraj się eliminować wrogów jednego po drugim, by jak najszybciej zmniejszyć ich liczebność. Nie zadają oni dużych obrażeń, jednak w grupie sieją straszny zamęt, przez co ciężko wykonać ruch bez otrzymania ciosu.

W razie konieczności pamiętaj, by odbiec od wrogów na kilkanaście metrów - wilki są szybsze od dzików, dotrą więc do ciebie przed nimi, co pozwoli ci zadać im trochę obrażeń zanim znów zrobi się zbyt tłoczno. Aktywność ta dobiegnie końca jak tylko wszyscy wrogowie padną na ziemię.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami