Assassin's Creed Valhalla - Skarb Brytanii: Snotinghamscire (Anglia)

Jaskinia Deoraby Spar, Skarb Brytanii w regionie Snotinghamscire.

Jeśli szukasz Skarbów Brytanii w Assassin's Creed Valhalla, to angielski region Snotinghamscire będzie twoim kolejnym przystankiem. W tej części mapy ukryty jest bowiem jeden ze skarbów, który znajdziesz w Jaskini Deoraby Spar. Z tej strony dowiesz się gdzie jest ona położona, a także jak dostać się do samego skarbu.

Jaskinia Deoraby Spar (1) znajduje się w północnej części regionu Snotinghamscire. Samo wejście do jaskini (2) również trudno przegapić, gdyż widać je z bardzo dużej odległości.

681_acvalhalla_skarb_brytanii_snotinghamscire

Wbiegnij do jaskini i przedrzyj się przez kolejne korytarze, aż trafisz na kraj wzniesienia, z którego widać będzie łańcuch (3). Skocz na niego i wespnij się na górę, a następnie zeskocz do pomieszczenia poniżej i zbierz klucz (4) ze stołu. Wykorzystaj go by otworzyć drzwi po prawej stronie.

682_acvalhalla_skarb_brytanii_snotinghamscire

Trafisz do otwartego pomieszczenia z przepaścią po środku. Skręć kamerę delikatnie w lewo i przeskocz na drugą stronę (5). Obróć się teraz w kierunku wschodnim i dotrzyj do platformy na wprost (6).

683_acvalhalla_skarb_brytanii_snotinghamscire

Zbierz znajdujące się tutaj sztaby tytanu, a następnie odwróć się na północ i wdrap się po ścianie (7) na górę. Przeskocz przez kilka platform, a potem wbiegnij po krawędzi po prawej stronie. Z tego miejsca przeskocz na misę (8) w ręce pomnika, a z niej na popękaną kolumnę (9).

684_acvalhalla_skarb_brytanii_snotinghamscire

Odwróć się teraz w kierunku północno-zachodnim, by zobaczyć przejście (10) do kolejnego pomieszczenia. Zeskocz na dół i wdrap się po pomniku (11), by dotrzeć do wspomnianego przejścia.

685_acvalhalla_skarb_brytanii_snotinghamscire

Wybiegnij po schodach na górę, by trafić do niewielkiego pomieszczenia. W środku, przy ołtarzu, znajdziesz Skarb Brytanii. Podnieś przedmiot, a następnie wykorzystaj drzwi po prawej stronie, by opuścić jaskinię i wrócić na powierzchnię.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie Skarby Brytanii

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami