Assassin's Creed Valhalla - Święto Ostara za darmo dla wszystkich. Dodatek Gniew Druidów ma datę premiery

Sporo nowości.

  • Darmowa zawartość już w grze
  • To nowe dekoracje, wyzwania i umiejętności
  • DLC Gniew Druidów zadebiutuje 29 kwietnia

Ubisoft poinformował, że Assassin's Creed Valhalla otrzymało darmową aktualizację, wprowadzającą do gry specjalne wydarzenie, Święto Ostara. Gracze mogą liczyć na nowe zadania, wyposażenie i inne bonusy. Dodatkowo podano datę premiery pierwszego fabularnego dodatku - Gniew Druidów zadebiutuje 29 kwietnia.

Święto Ostara jest aktywne w osadzie Ravensthorpe do 8 kwietnia. To seria aktywności i wielkanocnych nagród:

  • możliwość dekoracji osady
  • mini-gry picia, łucznictwa i walk
  • trzy nowe zadania dla postaci: Eivor zmierzy się z polowaniem na pisanki, koronacją Majowej Królowej i obroną osady przed nocnymi duchami
  • trzy nowe umiejętności: Dzięki zdolności nieustraszonego skoczka Eivor może spaść na wrogów, atakując ich, a umiejętności łupienia kruka i łupienia pożywienia zwiększają efektywność podczas walki dystansowej i w zwarciu
  • unikatowe nagrody, w tym dekoracje osady i elementy personalizacji bohatera

Aby wziąć udział w tym limitowanym czasowo wydarzeniu, należy dotrzeć do Anglii i ukończyć jeden z pierwszych wątków fabularnych: w Grantebridgescire lub Ledecestrescire. Ponadto koronacja Majowej Królowej wymaga osady na poziomie 3. Święto uruchamia się automatycznie po pierwszej wizycie w Ravensthorpe.

Ubisoft zapowiedział też, że w niedalekiej przyszłości do Assassin's Creed Valhalla trafi nowy tryb oparty o mechanikę walki i zapewniający „bitewne starcia do ponownego rozgrywania” - do osady trafi mistrz walki, u którego Eivor będzie ćwiczyć brutalne potyczki. Do tego inne dodatkowe nagrody.

W ramach wspomnianego wcześniej dodatku Gniew Druidów gracze odwiedzą Irlandię i odkryją tajemnice starożytnego kultu druidów. Ubisoft obiecuje „zanurzenie się w gaelickich mitach i folklorze” oraz walkę w nawiedzonych lasach.

Gniew Druidów można nabyć osobno w cenie 99,90 zł. Dodatek bez dodatkowych opłat otrzymają nabywcy Season Passa lub edycji Gold, Ultimate albo kolekcjonerskiej.

Przypominamy o naszym obszernym poradniku do Assassin's Creed Valhalla, w którym znajdziecie solucję i mnóstwo wskazówek.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami