Assassin's Creed Valhalla - drengr: Snotinghamscire (Anglia)

Skegjolda Poszukiwaczka Szału, gdzie znaleźć drengra w Snotinghamscire, jak pokonać.

Po przebyciu wielu angielskich regionów w Assassin's Creed Valhalla, w których na próżno było szukać drengrów, Snotinghamscire przynosi zmianę. W tej części mapy natrafisz na Skegjoldę Poszukiwaczkę Szału, z którą stoczysz kolejny wymagający pojedynek.

By odnaleźć swojego przyszłego przeciwnika, udaj się do Thynghowe (1), lokacji znajdującej się we wschodniej części regionu Snotinghamscire. Natrafisz tutaj na niewielką arenę, na której czekać będzie Skegjolda Poszukiwaczka Szału (2).

668_acvalhalla_drengr_skegjolda_snotinghamscire

Rozpocznij rozmowę z kobietą, a po jej zakończeniu wejdź w interakcję z beczką z wywarem (3), by wprowadzić swoją postać w stan szału. Nie zmieni to nic w przypadku rozgrywki, jest jednak konieczne, by rozpocząć starcie z przeciwnikiem.

669_acvalhalla_drengr_skegjolda_snotinghamscire

Skegjolda (4) jest szybkim przeciwnikiem walczącym przy pomocy dwóch broni jednoręcznych. Pozwala jej to wyprowadzać błyskawiczne serie ciosów, choć większość z nich bez problemu zablokujesz tarczą i/lub unikniesz odskokiem.

670_acvalhalla_drengr_skegjolda_snotinghamscire

Pamiętaj, że może ona korzystać z identycznych zdolności, co twoja postać. Będzie więc ciskać w ciebie toporami, gdy za bardzo się oddalisz, a dystans do twojej postaci skróci za pomocą doskoku. Z tego też powodu najbezpieczniej się od niej nie oddalać, wymuszając walkę wręcz. Gdy zbijesz jej punkty zdrowia do zera, zbliż się i rozpocznij rozmowę, by dobić przeciwnika i zakończyć tę aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - drengr: wszyscy drengrowie

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami