Assassin's Creed Valhalla - kopiec: Snotinghamscire (Anglia)

Stos kamieni w Snotinghamscire, Wodospad Kinder.

Region Snothinghamscire w Assassin's Creed Valhalla to część Anglii, w której znajdziesz wszystkie rodzaje znajdziek, przez co nie brakuje tutaj także i kopca. W niniejszym rozdziale znajdziesz informacje dotyczące lokalizacji Wodospadu Kinder, gdzie odbywa się wspomniana aktywność, a także przykładowe rozwiązanie tej zagadki.

By odnaleźć tutejszy kopiec, udaj się do północno-zachodniej części Snotinghamscire (1), gdzie leży Wodospad Kinder. Na jego szczycie natrafisz na miejsce rozpoczęcia aktywności (2).

650_acvalhalla_kopiec_snotinghamscire

Jak w przypadku innych kopców, musisz tutaj po prostu ułożyć odpowiednią konstrukcję, by jej obrys wystawał po za niebieskie pole. Przykładową wieżę z kamieni zobaczysz na poniższym obrazku.

651_acvalhalla_kopiec_snotinghamscire
Przykładowa wieża z kamieni

Nie ma tutaj oczywiście jednej domyślnej konfiguracji - ważne, by konstrukcja wystawała po za niebieskie pole. Gdy ci się to uda, przytrzymaj wskazany na ekranie przycisk, by zakończyć tę aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kopce

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami