Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Glowecestrescire (Anglia)

Kartki niesione wiatrem w Glowecestrescire, gdzie są, jak złapać.

Pomimo niewielkich rozmiarów, region Glowecestrescire w Assassin's Creed Valhalla skrywa wiele sekretów i skarbów. Należą do nich kartki niesione wiatrem, które możesz znaleźć także i tutaj. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć obie kartki z tej części mapy, a także jak je zebrać.

Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza z dwóch kartek niesionych wiatrem znajduje się w mieście Glowecestre (1), w południowej części regionu. Kartka (2) unosi się nad liną rozciągniętą pomiędzy słupami. Wdrap się na słup i rozpocznij za nią pościg.

621_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_glowecestrescire

W przypadku tej znajdźki czeka cię bardzo długi pościg. Z tego też powodu ostrożnie wykonuj kolejne ruchy - jeśli spadniesz z dużej wysokości bądź zablokujesz się na jakiejś przeszkodzie, będziesz musiał powtarzać całą sekwencję.

Kartka niesiona wiatrem #2

Druga i ostatnia kartka z tego regionu również ukryta jest w mieście Glowecestre, a dokładniej przy zachodnim wyjściu z miasta (3).

622_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_glowecestrescire

Wbiegnij na środek znajdującego się tutaj mostu, a następnie skręć w kierunku południowym, by zobaczyć kartkę (4) nad wodą. Rozpocznij pościg po kolejnych elementach i uważaj, by nie spaść do wody - postać porusza się na lądzie znacznie szybciej, a podczas pływania nie masz szans dogonić kartki.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami