CoD Warzone - hakerzy kończą mecze, kiedy tylko chcą

Nowa metoda na uprzykrzanie zabawy.

  • Hakerzy mają kontrolę nad momentem zakończenia meczu w Warzone
  • Najwyraźniej problem nie jest powszechny

Ostatnie doświadczenia fanów Call of Duty Warzone sugerują, że hakerzy są w stanie zakończyć rozgrywkę wszystkim osobom na mapie w dowolnym momencie. W sieci pojawiają się nagrania, prezentujące ten nowy sposób uprzykrzania zabawy.

Jak zauważa ModernWarzone na Twitterze, streamer BisaG10 doświadczył finału spotkania przy 18 żywych zawodnikach. Na ekranie niespodziewanie pojawił się tzw. killcam z „ostatnim zabójstwem” w meczu, po czym zmagania zakończyły się.

Identyczne zjawisko zarejestrował internauta o pseudonimie itfcluke, jednak w tym przypadku mecz zakończył się znacznie wcześniej, bo aż 64 osoby wciąż przebywały na polu walki. Oba gameplaye poniżej.

Killcamy nie występują po finale spotkania w Warzone - to element znany ze standardowych trybów multiplayer. Gracze podejrzewają więc, że hakerzy „oszukują” grę, że mecz battle royale to np. deathmatch, z określoną przez oszusta liczbą zabójstw. Taka teoria wyjaśnia ewentualny powód, dla którego gracze obserwują akcję z „ostatniego zabójstwa”.

Na nagraniach widzimy, że gra uznała autorów materiałów za zwycięzców, ale prawdopodobnie „pierwsze miejsce” zdobywają wszyscy pozostali w boju gracze.

Na szczęście wygląda na to, że problem nie jest rozpowszechniony. To jednak kolejna niedogodność dla graczy i deweloperów z Raven Software, którzy nieustannie zmagają się nie tylko z cheaterami, ale różnego rodzaju błędami psującymi zabawę.

Jeśli nie boicie się spotkań z hakerami, zapraszamy do skorzystania z naszego poradnika do Call of Duty Warzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami