Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Essexe (Anglia)

Zbroje i bronie w regionie Essexe, gdzie znaleźć, jak zdobyć.

Skrzynie z wyposażeniem to jedne z najważniejszych rzeczy do odkrycia w Assassin's Creed Valhalla. Znajdziesz je w większości regionów, tak też jest w przypadku Essexe. Na tej stronie prezentujemy lokalizację i sposób zdobycia wszystkich pięciu sztuk wyposażenia.

Wyposażenie #1 - Hełm Galloglachów

Pierwszy element wyposażenia znajduje się w północnej części regionu Essexe (1). Przedmiot ukryty jest za drzwiami (2), jednak są one w tym momencie zaryglowane z drugiej strony.

483_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Wbiegnij więc po pobliskich schodach na górę i spójrz przez kraty na ziemi (3). Na dole zauważysz te same drzwi co przed momentem, tylko że od drugiej strony. Wykorzystaj łuk i przestrzel rygiel (4), by je otworzyć. Teraz wróć na dół, przejdź przez drzwi i zbierz Hełm Galloglachów.

484_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Wyposażenie #2- Płaszcz Galloglachów

Drugi przedmiot czeka na ciebie w południowo-zachodniej części regionu (5), w Stanicy w Brentwood.

485_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Element wyposażenia znajduje się w chacie (6) w samym centrum obozu wroga. By się tam dostać potrzebujesz klucza (7), który leży nieopodal. Wybij grupę wrogów, otwórz drzwi i ze skrzyni zbierz Płaszcz Galloglachów.

Wyposażenie #3- Spartańska tarcza

Kolejny element wyposażenia znajduje się w południowej części Essexe (8), przy Moście Old Gravesham.

486_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Tuż obok mostu znajdziesz niewielką chatę. Zbliż się do niej, a następnie wdrap się pod dach (9). Unieś teraz kamerę do góry i zniszcz barierę (10) przy samym dachu, a następnie przedostań się na drugą stronę nowo otwartego przejścia.

487_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Zbierz leżący obok postaci dzban z olejem (11) i wyjdź na zewnątrz. Skieruj się teraz w stronę mostu i wejdź do małej wnęki (12) u jego podstawy. Rzuć dzbanem, by rozbić ścianę, przejdź przez dziurę i otwórz skrzynię, by zebrać Spartańską tarczę.

488_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Wyposażenie #4- Dębowa trójkątna tarcza

Przedostatni w tej lokacji element wyposażenia znajduje się w południowo-wschodniej części Essexe (13), w mieście Daeldun. Przejdź do południowej części miasta i zlokalizuj wysoką chatę. Stojąc od strony północnej, spójrz pod dach chaty (14). Znajdziesz tam plecioną ścianę do zniszczenia. Przestrzel ją za pomocą łuku i wejdź do środka.

489_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Zbierz leżący na ziemi dzban z olejem (15) i wyjdź na zewnątrz. Skieruj się teraz na wschód, wbiegnij na górę po schodach i wejdź do budynku (16).

490_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Wejdź do pomieszczenia po lewej stronie i wykorzystaj dzban by zniszczyć ścianę (17). Za nią znajdziesz skrzynię z Dębową trójkątną tarczą.

491_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Wyposażenie #5- Kaptur ukrytych

Piąty i ostatni przedmiot znajdziesz w podziemiach, na południe od miasta Colcestre (18). W centralnej części tej lokacji trafisz na dzbany z olejem (19).

492_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Weź jeden i idź na południe. Wbiegnij na pień drzewa (20). Dobiegnij do jego końca, stań na krawędzi platformy i rzuć dzbanem, by zniszczyć podłogę (21). Wskocz teraz do nowo utworzonego przejścia.

493_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Podążaj przez podziemia, aż dotrzesz do regału (22). Przesuń go na bok i odblokuj dalszą ścieżkę. Przepłyń na drugą stronę i zapamiętaj zamknięte drzwi przed sobą. Obróć kamerę w lewą stronę. Nad tobą będzie przejście (23). Wdrap się po ścianie i w nie wejdź.

494_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Wylądujesz przy zamkniętych drzwiach. Wskocz do wody na wprost i dopłyń do końca kanału, by zebrać klucz (24), a następnie się wynurz i otwórz wspomniane drzwi. Dojdź do końca pomieszczenia, wyceluj przez kraty i przestrzel rygiel (25) drzwi przed tobą.

495_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Wróć teraz do zamkniętych drzwi (przy wodzie), które ominąłeś, zeskocz na dół i wdrap się do przejścia naprzeciwko (26).

496_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_essexe

Zeskocz na dół i podążaj wzdłuż korytarza, by dotrzeć do nowego pomieszczenia. Czeka tam na ciebie skrzynia z Kapturem ukrytych, a także klucz do drzwi dzięki którym się stąd wydostaniesz.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami