Little Nightmares 2 - czapki i widmowe szczątki: Szkoła

Sekrety do znalezienia w drugim rozdziale.

Poniżej znajdują się opisy miejsc, w których znajdziesz sekrety do odnalezienia w rozdziale 2 o nazwie Szkoła. W sumie do znalezienia jest 8 sekretów:

  • 2 czapki
  • 6 widmowych szczątków

Widmowe szczątki #1

Na początku rozdziału, na klatce schodowej z drewnianymi schodami. Po przeskoczeniu do Six skieruj się do przejścia z lewej (strzałka na obrazku poniżej), a dotrzesz do lokacji z sekretem.

s007

Widmowe szczątki #2, czapka #1

Obydwie znajdźki znajdziesz w tej samej lokacji, a konkretnie na placu przed budynkiem szkoły, na który wejdziesz po przeciągnięciu kontenera. Szczątki (1 na obrazku poniżej) są przy rowerku na górze ekranu, a czapka (2 na obrazku poniżej) na śmietniku przy schodach.

s008

Widmowe szczątki #3

Po pokonaniu ucznia w pomieszczeniu z pułapką (wiadrem), dotrzesz do korytarza z szafkami. Otwórz trzecią z lewej, dzięki czemu odkryjesz sekret (strzałka na obrazku poniżej).

s009

Czapka #2

Znajdziesz ją w bibliotece - przepchnij drabinę w prawo i wejdź po niej na górę, aby dotrzeć do sekretu (strzałka na obrazku poniżej).

s010

Widmowe szczątki #4

Po przejściu przez bibliotekę trafisz do holu z dużymi schodami. Wejdź na górę i skieruj się w lewo. Sekret znajdziesz przy barierkach obok butelek (strzałka na obrazku poniżej).

s011

Widmowe szczątki #5

Po rozwiązaniu zagadki z szachami trafisz na korytarz w kuchni. Zejdź na dół i odsuń półki na naczynia, dzięki czemu odblokujesz wejście do chłodni (strzałka na obrazku poniżej). Wejdź do niej i wskocz na zamrażalkę, aby dotrzeć do kolejnego sekretu.

s012

Widmowe szczątki #6

Po ucieczce ze szkoły będziesz przechodził przez miasto. Po przejściu przez drewnianą kładkę oraz rozwiązania prostej zagadki z kontenerem dotrzesz do miejsca z zaułkiem (strzałka na obrazku poniżej). Wejdź do niego, a odnajdziesz ostatni w tym rozdziale sekret.

s013

W ten sposób zdobędziesz wszystkie sekrety, które są dostępne w bieżącym etapie.

Zobacz: Little Nightmares 2 - wszystkie sekrety i znajdźki

Spis treści: Little Nightmares 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami