Assassin's Creed Valhalla - Dwa ostrza honoru: tropienie Piktów, walka z wodzem

Pomagamy Faravidowi.

Po misji Wojna na północy musisz udać się... jeszcze bardziej na północ. Na północny-zachód od miasteczka, za rzeką znajdziesz obóz Faravida.

Jeśli nie możesz znaleźć obozu, użyj kruka, a z łatwością dostrzeżesz oznaczony na niebiesko (1) fragment obszaru.

dwa1

W obozie porozmawiasz z Faravidem. Wypyta cię między innymi o twoje intencje. Możesz wybrać co chcesz. Twój wybór będzie mieć znaczenie tylko na samym końcu wątku.

Udaj się za towarzyszami przez las. Po chwili użyj zmysłu Odyna, by dostrzec sylwetki piktów (2) w gęstej mgle. Musicie podążać dalej ścieżką i pokonać wszystkich organizatorów zasadzki.

dwa2

Po walce dotrzecie do jaskini, w której też czeka dwóch wrogów. Po ich wyeliminowaniu porozmawiacie moment i Eivor będzie musiała przejść przez jaskinię. Wdrap się na ośnieżoną krawędź (3), a potem idź i skacz prosto.

dwa3

W końcu dotrzesz do dwóch piktów (4) w jaskini. Zabij ich, a następnie wyjdź z drugiej strony góry. Spotkasz się znowu z Faravidem.

dwa4

Piktowscy zwiadowcy (5) zaczną uciekać, musicie ich wszystkich zgładzić, zanim się oddalą. Nie jest to trudne, bo wystarczy celnie wypuszczona strzała.

dwa5

Następnie udacie się do bazy Piktów. Użyj kruka, by zyskać pogląd na okolicę. Musisz dostać się do środka główną bramą (6), a wcześniej musisz zdobyć klucz od strażnika (7).

dwa6

W środku musisz już tylko przebić się przez grupy obrońców i znów zdoybyć klucz, od losowego strażnika, by wejść do okrągłego budynku. Tam czeka wódz Piktów.

Walkę możesz rozpocząć skokiem z góry na wroga, by zaatakować z ukrycia. Później wykorzystuj czułe punkty i wybuchające wazy (8).

dwa7

Po pokonaniu wroga musisz tylko porozmawiać z Faravidem. W rozmowie możesz nawet przyznać, że nie oszukasz Halfdana - nic to nie zmieni. Misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Droga do Hamartii: odszukaj Moirę, zdrajcy

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Wojna na północy: obrona na wzgórzu, Halfdan

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami