Assassin's Creed Valhalla - Gorące powitanie: Jorvik, Ljufvina

Śledztwo w mieście.

Po zdaniu raportu o Linconscire pora udać się do nowego regionu. Jeśli wybierzesz Jorvik na północy, rozpocznie się zadanie Gorące powitanie. Podróż do Jorvik zajmie trochę czasu.

Kiedy dotrzesz do miasta, na początku musisz wypytać w porcie o swoich starych znajomych z Norwegii. Przydatną informację uzyskasz od mężczyzny w niebieskiej kurtce (1).

gor1

Dowiesz się, by porozmawiać z zarządcą portu. Stoi przy grupie interesantów (2) zaraz obok. Z rozmowy z nim dowiesz się, że twoim przyjaciele mieszkają w domu otoczonym kwiatami. Skorzystaj z kruka, by dostrzec ten dom (3).

gor2

Gdy dotrzesz do domu i wejdziesz do środka, Eivor zobaczy ślady walki i zwłoki. Musisz odpalić zmysł Odyna, by podświetlić na niebiesko (4) wskazówki. Zbadaj wszystkie.

gor3

Wskazówki zaprowadzą cię przez okno na podwórze i do szopy, gdzie znajdziesz Ljufvinę. Po rozmowie z nią musicie razem iść do sali biesiadnej, by spotkać się z mężem twojej znajomej.

Po drodze będziesz musiał pokonać trzy małe grupy wrogów (5). Podświetlaj otoczenie, by dostrzec ich z daleka.

gor4

W budynku królewskiej siedziby, po rozmowie z Hjorrem porozmawiasz z królem. Nieważne są tu wybory podczas dialogu, efekt będzie taki sam - otrzymasz pozwolenie na polowanie na członków tajemniczej organizacji działającej na szkodę miasta.

Wróć do Hjorra i porozmawiaj z nim, a misja się zakończy.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Podpalanie Żagwi: gdzie jest Żagiew

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Lincolnscire

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami