Assassin's Creed Valhalla - legendarne zwierzę: Bestia ze wzgórz (Sciropescire)

Legowisko Bestii ze wzgórz, jak pokonać legendarnego niedźwiedzia.

W grze Assassin's Creed Valhalla stoczysz pojedynki z wieloma legendarnymi zwierzętami, rozsianymi pomiędzy różnymi regionami. Tak też jest w przypadku Sciropescire, gdzie napotkasz legendarnego niedźwiedzia zwanego Bestią ze wzgórz. W tym rozdziale podpowiadamy gdzie go znaleźć i jak pokonać.

By zapolować na niedźwiedzia, udaj się na zachód od Quatford (1). W tym miejscu trafisz do wejścia do jaskini (2) - przez charakterystyczny wygląd trudno jest je przeoczyć.

350

Wejdź do tunelu i biegnij przed siebie. Na rozwidleniu skręć w prawo i kontynuuj wędrówkę aż dotrzesz do dziury w ścianie (3). Prześlizgnij się przez nią, by trafić do miejsca, w którym stoczysz pojedynek z wrogiem.

351

Bestia ze wzgórz (4) na pierwszy rzut oka przypomina po prostu większego niedźwiedzia, jednak podczas starcia zachowuje się on całkowicie inaczej. W trakcie walki z tym przeciwnikiem pamiętaj o kilku rzeczach, mianowicie:

352
  • Szybkość to podstawa. Bestia zadaje spore obrażenia, wyprowadza jednak powolne ataki. W walce z niedźwiedziem świetnie sprawdzi się lżejsza zbroja, pozwalająca na częstsze wykonywanie uników, jak i szybsza broń, by móc atakować pomiędzy ciosami zwierza.
  • Łuk świetnie się tutaj sprawdza. Wróg jest duży i powolny, stanowi więc łatwy cel dla twoich strzał. Warto przy tym skupić się na słabych punktach - które znajdują się na tylnych łapach wroga.
  • Unikaj szarży wroga. Jeśli oddalisz się za bardzo od wroga, wykona on szarżę. Postaraj się za wszelką cenę odskoczyć na bok i uniknąć ataku - w przeciwnym wypadku bestia zabierze ci spory kawałek paska zdrowia.
  • Uważaj na „pijackie ruchy” niedźwiedzia. Bestia będzie co jakiś czas przewracać się na bok bądź grzbiet - jeśli w tym czasie twoja postać będzie blisko, otrzyma obrażenia. Obserwuj wroga i staraj się unikać tego typu sytuacji.

Za zabicie przeciwnika otrzymasz sporą ilość skóry, prowiant i trofeum - Łeb Bestii ze Wzgórz.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie legendarne zwierzęta

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami