Assassin's Creed Valhalla - stojące głazy: Sciropescire(Anglia)

Stojące głazy Mycel Fold, lokalizacja i rozwiązanie zagadki.

W Sciropescire, jednym z angielskich regionów w grze Assassin's Creed Valhalla, natrafisz na stojące głazy, które możesz aktywować ustawiając odpowiednio postać i kamerę. W niniejszym rozdziale prezentujemy dokładną lokalizację tych obiektów, jak i sposób rozwiązania powiązanej z nimi zagadki.

Stojące głazy znajdziesz w zachodniej części Sciropescire (1), tuż obok miasta Wesberie. Możesz wejść w interakcję ze znajdującym się na środku kręgu kamieniem (2), by dowiedzieć się jaki wzór musisz tutaj ułożyć, by rozwiązać zagadkę.

344

By aktywować stojące głazy w Mycel Fold, wdrap się na wzniesienie (3) zlokalizowane na północ od nich.

345

Gdy tam dotrzesz, obróć postać w stronę głazów i ustaw ją tak, by symbole stworzyły wzór, który przed momentem sprawdzałeś. Prawidłowe ustawienie postaci i kamery prezentujemy na poniższym obrazku.

346

Ustaw postać w taki sam sposób, po czym kamera powinna delikatnie się przybliżyć, a cały wzór rozświetlić. Tym samym aktywność ta dobiegnie końca, a ty otrzymasz dodatkowy punkt umiejętności do rozdysponowania.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie stojące głazy

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami