Assassin's Creed Valhalla - ołtarz ofiarny: Sciropescire(Anglia)

Lokalizacja ołtarza ofiarnego Wroeken w Sciropescire, jak zdobyć ofiarę.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz informacje dotyczące miejsca, w którym znajduje się ołtarz ofiarny w regionie Sciropescire. W tekście podpowiadamy także gdzie zdobyć przedmioty potrzebne do złożenia ofiary.

Ołtarz ofiarny w Sciropescire znajduje się niedaleko centrum regionu (1), na północny-wschód od Wesberie. Tuż obok niego zlokalizowany jest także punkt kontrolny. Ołtarz (2) trudno przegapić, gdyż ulokowany jest na płaskim, otwartym terenie.

339

Gdy się zbliżysz, możliwe będzie złożenie ofiary. Do tego celu potrzebujesz 5x Troć. Troć to ryba, którą wyłowić możesz z dowolnego łowiska w Sciropescire czy okolicznych Lincolnscire lub Eurviscire. Najprościej udać się w okolice portu Quatford (3) - tam bez problemu w kilka minut złowisz wymaganą ilość ryb. Potem wystarczy tylko wrócić do ołtarza ofiarnego i złożyć zdobycz w ofierze.

340

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ołtarze ofiarne

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami