Assassin's Creed Valhalla - stojące głazy: Wschodnia Anglia

Stojące głazy w Seahange, rozwiązanie zagadki z głazami we Wschodniej Anglii.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla prezentujemy miejsce w regionie Wschodnia Anglia, w którym rozwiążesz zagadkę ze stojącymi głazami. W tekście podpowiadamy, w jakim dokładnie miejscu ustawić postać, by poradzić sobie z tym wyzwaniem.

Zagadkę ze stojącymi głazami znajdziesz w północnej części regionu Wschodnia Anglia, w lokacji Seahenge (1). Na miejscu wejdź w interakcję ze stojącym w wodzie głazem (2), by poznać wzór, jaki musisz ułożyć z symboli.

224

Jak w przypadku każdej tego typu zagadki, musisz tak ustawić postać i kamerę, by symbole utworzyły wzór. W tym celu ustaw postać od strony zachodniej względem kręgu i kamerę skieruj na wschód. Poniższy obrazek przedstawia dokładną lokalizację i ustawienie kamery.

225

Jeśli wykonasz to w prawidłowy sposób, wzór się rozświetli, a kamera delikatnie się przybliży. Zakończy to także tę aktywność i nagrodzi cię 1 punktem umiejętności.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie stojące głazy

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami