Assassin's Creed Valhalla - drengr: Wschodnia Anglia

Lokalizacja drengra Thora Rybaka we Wschodniej Anglii, porady w walce.

Walka z drengrem to jedna z jedna ze znajdziek, a zarazem aktywność poboczna, która czeka na ciebie we Wschodniej Anglii, jednym z regionów gry Assassin's Creed Valhalla. W tym rozdziale podpowiadamy gdzie znaleźć drengra, a także w jaki sposób go pokonać.

By rozpocząć swoją potyczkę z tutejszym drengrem udaj się do wschodniej części regionu (1) Wschodnia Anglia, tuż obok osady Northwic. Na miejscu trafisz na łowiącego ryby Thora Rybaka (2), który jest celem tej aktywności. Wejdź z nim w interakcję i wyraź chęć wzięcia udziału w walce.

250

Drengr, z którym przyjdzie ci tutaj walczyć, korzysta w walce z dwóch włóczni, często też wykonuje rozmaite doskoki i wyprowadza ataki z powietrza. Sprawia to, że jego ciosy nie są może zbyt szybkie, jednak posiadają znaczny zasięg. Z tego powodu znacznie lepszym wyborem podczas unikania ich jest odskok na bok, a nie do tyłu - w przypadku tego drugiego część ciosów i tak może cię dosięgnąć.

Gdy za bardzo oddalisz się od wroga, zacznie on w ciebie ciskać włóczniami, które zadają duże obrażenia, jednak łatwo ich uniknąć bądź je sparować. Pamiętaj też, by nie dawać wrogowi spokoju, gdy jego zdrowie spadnie poniżej 50% - wykorzysta on chwilę spokoju i zregeneruje zdrowie.

Za pokonanie Thora Rybaka otrzymasz 2 punkty umiejętności, trochę srebra i surowców, a także runy do osadzenia w broni.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - drengr: wszyscy drengrowie

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami