Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Ledecestrescire (Anglia)

Miejsce ukrycia wszystkich skrzyń z wyposażeniem w regionie Ledecestrescire.

W tym rozdziale poradnika do Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację wszystkich skrzyń z wyposażeniem, które ukryte zostały w angielskim regionie Ledecestrescire. W tym miejscu do zdobycia jest aż 7 tego typu skarbów.

Wyposażenie #1 - Pawęż Hrafna (tarcza)

Pierwszą skrzynię z wyposażeniem znajdziesz w zachodniej części regionu (1). Nie będziesz w stanie bezpośrednio się do niej dostać, gdyż drzwi do budynku będą zaryglowane. By temu zaradzić, w pierwszej kolejności znajdź wieżę (2) ustawioną przy drzewie i wdrap się na nią.

083

Gdy staniesz na wieży, ustaw się w kierunku południowym i wyceluj łukiem przez zniszczoną ścianę. Twoim celem jest rygiel na drzwiach (3) - ciężko jest go stąd dostrzec, lecz gdy najedziesz na niego celownikiem, zmieni on kolor na czerwony. Wystrzel strzałę i zniszcz rygiel, by otworzyć drzwi.

084

Wejdź teraz do budynku, załatw znajdujących się tam wrogów i zwróć uwagę na niewielkie pomieszczenie (4) po lewej stronie, na szczycie rusztowania. Wewnątrz znajdziesz skrzynię, a w środku Pawęż Hrafna.

085

Wyposażenie #2 - Włócznia Fyrdu

Kolejna skrzynia z wyposażeniem znajduje się na zachód od Kruczej Przystani (5). By się do niej dostać, zlokalizuj niewielki budynek (6) przypominający mauzoleum. Wejdź do środka i zbiegnij na dół po schodach.

086

Zniszcz skrzynię (7) blokującą przejście i wejdź do kolejnego pomieszczenia. Idź cały czas do przodu. Zignoruj ścieżkę biegnącą w prawo i trzymaj się korytarza na wprost, aż trafisz do kolejnego pomieszczenia. Stąd musisz odbić w lewo, do tunelu (8) przy którym stoi strażnik.

087

Załatw strażnika, a następnie wykorzystaj łuk i strzel w dzban z olejem (9) by otworzyć tunel. Wskocz do wody, a następnie zanurkuj - skrzynia ze skarbem znajduje się na dnie (10). Wewnątrz znajdziesz Włócznię Fyrdu.

088

Wyposażenie #3 - Topór pogrzebowy

Trzecia w kolejności skrzynia z wyposażeniem znajduje się bardzo blisko poprzedniej, która zawierała Włócznię Fyrdu. Wyjdź z pomieszczenia z wodą, gdzie nurkowałeś po skrzynie i wejdź w korytarz (11) po lewej stronie. Drzwi do niego będą normalnie zamknięte - otworzą się podczas misji Przechylanie szali (i będą otwarte również po niej).

089

W pomieszczeniu znajdziesz Harcownika (12) - zabij go, by pozyskać klucz. Otwórz dowolne drzwi na końcu pomieszczenia. Jeśli jesteś tutaj podczas wykonywania wspomnianej misji, czeka cię walka z królem Burgredem.

090

Gdy załatwisz swojego przeciwnika, udaj się do zachodniej części pomieszczenia, gdzie będzie skrzynia (13) - a w środku Topór pogrzebowy.

091

Wyposażenie #4 - Rękawice ukrytych

Po kolejne wyposażenie musisz wybrać się do wschodniej części Ledecestre (14). We wskazanym miejscu znajdziesz fragment zniszczonego muru, z wiszącymi skrzyniami nad nim. Wyceluj z łuku w mocowanie (15) dźwigu, by ładunek runął na ziemię i otworzył tajemne przejście.

092

Zeskocz na dół w przejście i podążaj jedynym korytarzem, aż dotrzesz do większego pomieszczenia. W rogu stać będzie skrzynia z wyposażeniem (16) - w środku znajdziesz Rękawice ukrytych.

093

Wyposażenie #5 - Gniew Skadi (luk)

Następna skrzynia z wyposażeniem również znajduje się w Ledecestre (17), jednak tym razem w południowej części osady. Znajdziesz tam wysoki budynek. Przejdź przez drzwi (18) do środka.

094

Załatw wrogów znajdujących się w środku i odwróć kamerę w prawo. Dostrzeżesz tam drewnianą ścianę (19) z drzwiami. Same drzwi są zamknięte, więc wdrap się po ścianie na górę, zeskocz na dół i zbiegnij schodami do podziemi. Kontynuuj marsz, a po chwili natrafisz na skrzynię z wyposażeniem (20). Zbierz Gniew Skadi ze środka.

095

Wyposażenie #6 - Płaszcz myśliwego

Przedostatnią w tym regionie skrzynię z wyposażeniem znajdziesz w północnej części mapy, w Warowni Templebrough (21). Na krańcu osady zauważysz wieżę (22), wewnątrz której skryty jest poszukiwany przez ciebie przedmiot.

096

Dostań się do tej budowli, a następnie zwróć uwagę na wiszący na suficie ładunek. Strzel w mocowanie (23), by spadł na ziemię. Teraz już tylko musisz zeskoczyć na dół, gdzie spadł ładunek i zebrać Płaszcz myśliwego ze skrzyni (24).

097

Wyposażenie #7 - Hełm myśliwego

Ostatni przedmiot w skrzyni z wyposażeniem w tym regionie zdobędziesz w osadzie Tonnastadir (25).

098

Zanim jednak się do niego dostaniesz, musisz znaleźć klucz. W tym celu udaj się do warowni (26). Gdy będziesz już w środku, skieruj się do rogu pomieszczenia, gdzie na stole, pośród zwojów, znajdziesz klucz (27).

099

Wyjdź z warowni i skieruj się na południe, w stronę ukrytego przejścia (ikonka widoczna na kompasie). Otwórz bramę (28) przy pomocy klucza i podążaj przed siebie, aż trafisz do pomieszczenia tronem, obok którego stać będzie skrzynia (29), a wewnątrz niej Hełm myśliwego.

100

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami