Assassin's Creed Valhalla - ruda żelaza: jak szybko zdobywać

Najlepszy sposób.

Ruda żelaza jest jednym z najprzydatniejszych surowców w Assassin's Creed Valhalla. Służy między innymi do ulepszania wielu przedmiotów czy zwiększania liczby posiadanego prowiantu i strzał. Jak zdobyć ten materiał?

Żelazo znajdziesz w wystających z ziemi, błyszczących skałach (1). Występują na górskich wzniesieniach czy skalnych skarpach. Wystarczy je rozbić, a potem pozbierać rudę żelaza, która z nich wypadnie. Z jednej skały możesz otrzymać 1-3 rudy żelaza.

assassins_creed_valhalla_zelazo_1

Zbieranie dużej ilości żelaza może wydawać się żmudnym procesem, ale pamiętaj, że skały występują najczęściej w sporych skupiskach. Jeżeli widzisz taki kamień, jest więc duża szansa, że wokół są też inne.

Aby znacznie przyspieszyć ten proces, wzbij się krukiem w powietrze i skanuj otoczenie w poszukiwaniu ikon rudy żelaza (2). Możesz też zaznaczyć (3) kilka z nich, by potem łatwo do nich dojść.

assassins_creed_valhalla_zelazo_2
Większość białych punktów wokół jednej rudy żelaza to inne rudy żelaza

Dzięki tej metodzie, w stosunkowo krótkim czasie będziesz w stanie zgromadzić dużo żelaza i ulepszyć ekwipunek.

Więcej porad:

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami