Among Us - zadanie (task): fuel engines

Napełnianie silników benzyną.

Fuel engines to jedno z zadań w Among Us, które wykonasz na wszystkich trzech mapach. Zadanie podzielone jest na dwa etapy i wykonuje się je zawsze w przynajmniej dwóch różnych miejscach.

Zadanie rozpoczniesz w odmiennych miejscach w zależności od mapy. Dla map The Skeld i Polus będzie to Storage, dla Mira HQ Launchpad. Do napełnienia będzie tam kanister (1) - wejdź z nim w interakcję, a następnie kliknij myszką bądź naciśnij palcem na przycisk (2) i przytrzymaj, by napełnić kanister benzyną.

039

Udaj się teraz do miejsca wskazanego przez strzałkę, gdzie znajdziesz zbiornik (3), który musisz napełnić. Wejdź z nim w interakcję, by otworzyć nowe okno. Tutaj ponownie wcisnąć musisz przycisk (4), by wylać benzynę z kanistra i napełnić silnik.

040

W tym momencie jedna z dwóch części zadania zostanie zakończona. Druga część polega na tym samym - musisz ponownie napełnić kanister benzyną i wykorzystać go do zatankowania silnika. Po ponownym wykonaniu tej czynności, zadanie zostanie zaliczone.

Następnie: Among Us - zadanie (task): fix weather node

Spis treści: Among Us - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Among Us - zadanie (task): inspect sample

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami